FOOTLAB
Komputerowe laboratorium diagnostyki stóp
Social media
Facebook, Instagram, Blog
Brief

FOOTLAB to dolnośląskie laboratorium diagnostyki stóp z gabinetami we Wrocławiu i Lubinie, a do momentu rozpoczęcia współpracy z nami nie było obecne w żadnym miejscu w sieci poza stroną internetową.

Social media

Twórcy konceptu już na samym początku naszej współpracy podkreślali swoją świadomość i chęć pojawienia się w mediach społecznościowych. Wspólnie, poznając cele, założenia i grupę dotychczasowych klientów i potencjalnych odbiorców zgodnie ustaliliśmy, że rozpoczęcie regularnej komunikacji na profilu wspartej działaniami sponsorowanymi będzie dobrym pomysłem. Podobnie jak w przypadku pozostałych z naszych klientów stworzyliśmy plan komunikacji wraz z harmonogramem publikacji, który sukcesywnie realizujemy w sieci.

Blog

Tak, jak wspomnieliśmy FOOTLAB to laboratorium diagnostyki stóp, które specjalizuje się w niezwykle specjalistycznych usługach, które jak się okazało nie są do końca w pierwszej chwili zupełnie jasne dla osób, które odwiedzają stronę internetową ośrodka. Zaproponowaliśmy stworzenie cyklu wpisów na blogu, które w przystępny dla przeciętnego pacjenta sposób będą wyjaśniały, że usługi oferowane przez FOOTLAB mogą polepszyć ich komfort funkcjonowania.