Brandkick
TekStylowo
Sieć sklepów z odzieżą używaną
blog, SEO copywriting, video
2021 - obecnie

TekStylowo to sieć wielkopowierzchniowych second handów w Polsce. Od 2021 roku prowadzenie bloga firmowego marki spoczywa w naszych rękach. Głównym celem komunikacji jest trafianie do osób młodych oraz zwiększanie społecznej świadomości w zakresie wpływu mody na środowisko.

STATYSTYKI PRODUKCYJNE
BLOG

Naszym głównym zadaniem jest prowadzenie bloga firmowego tekstylowo.pl, który przede wszystkim ma na celu pozycjonowanie strony internetowej klienta. Każdy artykuł poprzedzony jest researchem, na przykład pisząc na temat ekologii bazujemy na sprawdzonych źródłach – statystyki, raporty – wszystko po to, by materiały były rzetelne i pełni wiarygodne. We wpisach opowiadamy o najnowszych trendach modowych, ale również edukujemy – tłumaczymy, jaki wpływ na środowisko ma moda, dzielimy się tipami, co zrobić z nienoszonymi już ubraniami oraz podpowiadamy, jak być bardziej eko. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za tworzenie wartościowych i angażujących treści, ale do naszych kompetencji należy także graficzne przygotowanie wpisu do publikacji.

Na koniec miesiąca opracowujemy plan publikacji na kolejny okres. Tematy skrupulatnie dobieramy w oparciu o aktualne trendy, popularne tematy, sezonowość i święta okolicznościowe.

ZASADY SEO COPYWRITINGU

Zasady SEO copywritingu mamy w małym palcu, dlatego TekStylowo wspieramy także w dodatkowych działaniach z tego zakresu. Tworzyliśmy opisy kategorii do sklepu internetowego, a obecnie treści na stronę www i teksty alternatywne do grafik. Jaki jest tego efekt? W 2022 roku stronę odwiedziło ponad 29 tysięcy odbiorców, wyświetlając ją 785 tysięcy razy.

Przygotowujemy ciekawe wpisy w oparciu o zasady SEO copywritingu takie jak:

✔️ meta description - zwracamy uwagę na to, jak duże znaczenie ma słowo (także to sprytnie ukryte w nazwie np. grafiki);

✔️ linkowanie wewnętrzne - tworzymy misternie utkaną sieć, łączącą wszystkie treści na blogu klienta;

✔️ H1, H2, H3 - blog firmowy TekStylowo to przykład, jak sprawnie i skutecznie lawirować pomiędzy rozmiarami nagłówków.

SESJA ZDJĘCIOWA & WIDEO

Jak już wiesz, słów nam nie brakuje, ale sprawujemy też pieczę nad jakościowym aspektem wizualnym bloga firmowego TekStylowo i nie tylko.

Wśród zrealizowanych projektów znajdują się również:

✔️ sesja zdjęciowa ze stylistką w jednym ze sklepów TekStylowo;

✔️ wsparcie fotograficzne przy realizacji odcinka Królowych Życia na terenie TekStylowo;

✔️ obróbka graficzna zdjęć otrzymanych od klienta;

✔️ spot promocyjny nagrany podczas Wrocław Fashion Week 2023.

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Monika Lipnicka - Marketing we Wtórpol
Wpisy blogowe, które tworzy dla nas Brandkick, generują znakomite wyniki pod kątem odwiedzin strony i jej pozycjonowania, a dodatkowo czyta się je z prawdziwą przyjemnością. To firma, która wychodzi z inicjatywą oraz sprawnie, bezproblemowo i z pełnym zaangażowaniem realizuje swoje zadania. Bardzo lubię i cenię sobie tę współpracę!