Brandkick

W Brandkicku wykorzystujemy wszystkie nasze zasoby i kompleksowo znajdujemy zastosowanie wiedzy tak, aby efekt sprostał oczekiwaniom i założeniom. Naszym zadaniem jest dokładne poznanie celów, założeń i oczekiwań klientów, związanych z ich marką oraz znalezienie najlepszej drogi do osiągnięcia zamierzonych przez nich celów.

Content marketing
Nie rzucamy słów na wiatr, lecz wykorzystujemy je do tworzenia angażujących użytkownika treści. Piszemy artykuły, wpisy blogowe, wywiady, porady eksperckie, przeprowadzamy audyty stron internetowych i dbamy o cenne relacje z klientami. Co więcej tworzymy grafiki oraz inspirujący przekaz foto&video. Głęboko wierzymy, że potrzeba o wiele więcej niż tylko słów, aby komunikacja Twojej marki ożyła. A ten brakujący składnik odnajdziesz właśnie z nami.
Social media marketing
Marketing w mediach społecznościowych nie ma dla nas granic. Marzysz o nowych insta followers na profilu marki? Chcesz zacząć skutecznie komunikować się ze swoimi klientami za pośrednictwem kanałów takich jak Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube czy TikTok? Dobrze trafiłeś, w Brandkick wspólnie stworzymy strategię social media dla Twojej firmy i sprawnie zajmiemy się jej realizacją – od publikacji postów czy moderację komentarzy, aż po skuteczne kampanie Facebook ADS
Influencer Marketing
W drużynie siła - przygotowujemy kampanie oraz strategie social media, oparte na współpracy z influencerami. Stawiamy na autentyczność i do działania angażujemy tylko starannie wyselekcjonowane marki osobiste, które utożsamiają się z misją i wizerunkiem Twojej firmy. Dzięki nam Twój produkt używać będą ulubione postacie ze świata Internetu, których uwielbiasz zarówno Ty, jak i Twoi klienci!
Działania wspierające SEO
Optymalizacja treści i grafik pod kątem SEO to dla nas bułka z masłem. Wiemy co się “klika” oraz jak sprawić, aby Twoja strona została doceniona przez wujka Google. Co więcej, nasi doświadczeni copywriterzy nie tylko zadbają o widoczność marki w internecie, ale oczarują użytkowników słowem – nawet przy krótkim opisie produktu czy kategorii.
Branding
Skutecznie budujemy świadomość marki w mediach społecznościowych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, już na etapie namingu, aż po opracowanie identyfikacji wizualnej firmy i stosowanie jej w praktyce. Pomożemy Ci z logo, doborem kolorystyki, ofertą, ideą, językiem komunikacji, a nawet z tworzeniem materiałów reklamowych takich jak banery, rollupy, ulotki czy gadżety firmowe.