Gmina Polkowice
Startup Weekend Polkowice
Event / Social media / Video promocyjne
Organizacja eventu / Facebook, Instagram / Scenariusz i produkcja
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Brief

Celem naszej współpracy z Urzędem Gminy Polkowice było zorganizowanie eventu dla licealistów, pokazanie im czym są startupy i jakie możliwości może otworzyć przed nimi otwarcie własnego przedsiębiorstwa.

Branding

Startup Weekend Polkowice 2019 to pierwsza edycja imprezy. W związku z tym na kilka miesięcy po ustaleniu celu, możliwości i wartości wydarzenia dla licealistów koniecznie było stworzenie komunikacji i całej oprawy graficznej wydarzenia.

Stworzyliśmy logo inspirowane identyfikacją wizualną Gminy Polkowice, a motywem przewodnim we wszystkich naszych kreacjach były charakterystyczne dla regionu geometryczne kształty.

Strona internetowa

Zaprojektowaliśmy landing page, który informował o planowanym przebiegu wydarzenia, a także służył zapisom dla uczniów, którzy deklarowali swój udział w wydarzeniu.

Video

W ramach kampanii promującej event stworzyliśmy spot reklamowy, który kolejno wykorzystaliśmy do kampanii zachęcającej do zapisów na Facebooku i Instagramie. Podczas samego eventu stworzyliśmy video i fotorelację z wydarzenia.

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Organizacja eventu

Oprócz promocji zajęliśmy się także kompleksową organizacją eventu, od przygotowania jego merytorycznej strony - warsztatów dla młodzieży i formuły konkursu - do logistycznych kwestii związanych z cateringiem i organizacją nagród.