VILLA MEDICA
Centrum medycyny i rehabilitacji
social media / video promocyjne
Facebook, Instagram, blog / scenariusz i produkcja
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Brief

Villa Medica to wrocławskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji, które przed rozpoczęciem współpracy z nami ukrywało przed światem doskonałą kadrę i najlepsze sprzęty rehabilitacyjne do dyspozycji pacjentów.

Social Media

Rozpoczęliśmy regularną komunikację na fanage Villa Medica na Facebooku, który regularnie zaczął gromadzić coraz większe rzesze odbiorców zainteresowanych usługami Centrum. Naszym celem było przygotowanie strategii komunikacji, która będzie interesująca i wzbudzi zaufanie grupy docelowej naszego klienta. W pierwszych miesiącach odnotowaliśmy kilkuset procentowy wzrost zasięgu postów.

Otworzyliśmy się także na konwersacje z fanami, którzy mogą liczyć na bezpośredni kontakt z Villa Medica, wtedy kiedy w związku z licznymi zapytaniami linia rejestracji jest zajęta. Stworzenie dodatkowej możliwości kontaktu okazało się ostatnio szczególnie istotne w obliczu pandemii koronawirusa. Zaniepokojeni pacjenci, dzięki social mediom mogli bezpośrednio skontaktować się ze specjalistami.

Foto/Video

Nasza współpraca z Villą z założenia nie kończy się wyłącznie na strategicznym planowaniu i obsłudze social mediów. Mamy za sobą wspólne projekty, które zaowocowały powstaniem autorskich materiałów video i sesji zdjęciowych. Dzięki nim możliwe było stworzenie profesjonalnego wizerunku Villa Medica w sieci.

Blog

We współpracy ze specjalistami, przed którymi sztuka seo i pozycjonowanie stron nie ma tajemnic tworzymy specjalistyczne wpisy na blogu Villa Medica.