W Brandkicku wykorzystujemy wszystkie nasze zasoby i kompleksowo znajdujemy zastosowanie wiedzy tak, aby efekt sprostał oczekiwaniom i założeniom. Naszym zadaniem jest dokładne poznanie celów, założeń i oczekiwań klientów, związanych z ich marką oraz znalezienie najlepszej drogi do osiągnięcia zamierzonych przez nich celów.

Video marketing
Kreację każdego ze spotów promocyjnych opieramy na wyjątkowo skutecznej recepcie, w której skład wchodzą elementy związane zarówno z ludzkimi procesami spostrzegania, jak i cechami grupy docelowej. Jakie składniki wchodzą w skład recepty?
Social media marketing
Projektujemy i wdrażamy w życie angażującą odbiorcę komunikację na Facebooku Instagramie i LinkedInie. Po poznaniu grupy docelowej komunikatu projektujemy i prowadzimy komunikację, która angażuje i wzbudza ciekawość odbiorcy. Jak robimy?
PR - Public Relations
Dbamy o to, aby relacje marek z ich klientami oparte były na wartościach istotnych zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Kreujemy przekazy do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także bezpośrednio komunikujemy się z mediami i urzędami. O co chodzi?
Google Ads
Kreujemy strategie działań w sieci reklamowej Google i zajmujemy się ich optymalizacją. Tworzymy niestandardowe rozwiązania pomagające rozwinąć się i dotrzeć do klienta najbardziej wymagającej branży. Działamy nieszablonowo i dobrze nam z tym!
Facebook Ads
Oferujemy wsparcie lub kompleksową optymalizację i projekt kreacji reklamowych emitowanych w sieci reklamowej Facebooka. W czasach, w których wysoki budżet reklamowy bez wyjątkowej kreacji to za mało, spieszymy z pomocą w drodze po lepsze wyniki!