Tworzymy wrocławską agencją reklamową, a najważniejsze jest dla nas projektowanie komunikacji marketingowej szytej na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Celem działań Brandkicka jest zwrócenie uwagi odbiorców i zainteresowanie ich komunikatem. Naszym zadaniem jest wzbudzenie ciekawości na tyle, aby przejście obok komunikatu i wyłączne wzruszenie ramionami nie było możliwe.

Brandkick to grupa kreatywnych i niezwykle zróżnicowanych osobowości, umiejętności i doświadczeń. Ten mix pozwala na skuteczne łączenie wiedzy z dziedziny psychologii wyborów konsumenckich, projektowania graficznego, storytellingu i kompleksowej kreacji materiałów video.

Emilia CEO / Co-founder
Odpowiada za kontakt z klientami i dba o indywidualne podejście do każdego z projektów. Współpracuje z zespołem odpowiedzialnym za powstawanie koncepcji i strategii marketingowych, a także odpowiada za wdrażanie ich w życie. Dba o to, aby w każdym projekcie wszystko szło zgodnie z planem.
Kasia Creative Lead / Co-Founder
Widzi i dba o każdy nawet najmniejszy szczegół projektu. Przed powstaniem Brandkicka projektowała strony internetowe i aplikacje mobilne. Współpracuje z kreatywną częścią zespołu zarówno w procesie tworzenia projektów graficznych, a także podczas kreacji scenariuszy filmów reklamowych.
Ola Marketing Specialist
Bawi się słowem, zarówno skupiając się na zaciekawieniu odbiorców w dłuższych tekstach, ale też tworząc slogany i treści kampanii reklamowych. Współpracuje przy części kreatywnej projektów, opracowując koncepcje i strategie marketingowe.
Paulina Graphic Designer
Tworzy projekty graficzne do mediów społecznościowych naszych klientów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a w wolnym czasie tworzy obrazy, które przenoszą w egzotyczne miejsca.
Karolina Graphic Designer
Zajmuje się montażem materiałów video. Film to jej pasja, a poza montażem doskonale czuje się w roli operatora na planie zdjęciowym.