logo Bandkick

KROK 1

Zaczynamy!

Świetnie, że jesteś i w końcu możemy porozmawiać! Przez chwilę, będzie poważnie. Wypracujemy wspólny workflow, strategię, harmonogram i warunki współpracy przy tworzeniu Twojego video. Zanim zaczniemy chcemy, żeby wszystko było jasne – kawa na ławę! Musisz czuć się swobodnie i dawać znać zawsze, kiedy tylko coś pojawi się na tapecie.

Świetnie, że jesteś i w końcu możemy porozmawiać!

Przez chwilę, będzie poważnie. Wypracujemy wspólny workflow, strategię, harmonogram i warunki współpracy przy tworzeniu Twojego video.

Zanim zaczniemy chcemy, żeby wszystko było jasne – kawa na ławę! Musisz czuć się swobodnie i dawać znać zawsze, kiedy tylko coś pojawi się na tapecie.

KROK 2

Poznajmy się bliżej

Opowiedz nam dokładnie co chcesz osiągnąć po wypuszczeniu video w eter, co jest dla Ciebie istotne, dla kogo robisz to, co robisz. My zadamy mnóstwo bardzo zróżnicowanych pytań. To wszystko, nad czym teraz głowimy się i wyciskamy siódme poty opłaci się – na końcu będziesz zadowolony z efektu, a to dla nas powód, by otworzyć szampana – sam rozumiesz, że zależy nam nie mniej niż Tobie...

Opowiedz nam dokładnie, co chcesz osiągnąć po wypuszczeniu video w eter; co jest dla ciebie istotne, dla kogo robisz to, co robisz.

My zadamy mnóstwo bardzo zróżnicowanych pytań. To wszystko, nad czym teraz głowimy się i wyciskamy siódme poty opłaci się - na końcu będziesz zadowolony z efektu, a to dla nas powód do otwierania szampana - sam rozumiesz, że zależy nam nie mniej niż Tobie...

KROK 3

Przygotowania do produkcji

Po chwili od naszego pierwszego spotkania i ustalenia formalności dostajesz draft scenariusza i storyboard. Szczerze i bez ogródek mówisz co o tym myślisz, my uważnie słuchamy i analizujemy wszystko, o czym wspomniałeś. Nanosimy poprawki. Pamiętaj, to Ty musisz być zadowolony, dlatego wal śmiało!

Po chwili od naszego pierwszego spotkania i ustalenia formalności dostajesz draft scenariusza i storyboard.

Szczerze i bez ogródek mówisz co o tym myślisz, my uważnie słuchamy i analizujemy wszystko, o czym wspomniałeś. Nanosimy poprawki. Pamiętaj, to Ty musisz być zadowolony, dlatego wal śmiało!

KROK 4

Realizacja – Plan, obsada, kamera, akcja!

Podoba Ci się stworzony przez nas scenariusz, teraz zajmujemy się wyborem jedynych w swoim rodzaju aktorów i idealnych sposobów na skuteczne przekazanie tego, co dla Ciebie i Twojej publiczności jest najistotniejsze. Krok po kroku wspólną wizję zmieniamy w prawdziwe video. Robi się naprawdę poważnie! Wybieramy najlepszy dla Ciebie termin i za chwilę ruszamy na plan. Akcja!

Podoba Ci się stworzony przez nas scenariusz.

Teraz zajmujemy się wyborem jedynych w swoim rodzaju aktorów i idealnych sposobów na skuteczne przekazanie tego, co dla Ciebie i Twojej publiczności jest najistotniejsze. Krok po kroku wspólną wizję zmieniamy w prawdziwe video.

Robi się naprawdę poważnie! Wybieramy najlepszy dla Ciebie termin i za chwilę ruszamy na plan. Akcja!

KROK 5

Jeszcze tylko chwila – montaż i postprodukcja

Wracamy z planu, montujemy Twoje video, a Ty podglądasz efekty. Jeśli coś Ci się nie podoba – nie zastanawiaj się – dzwoń, krzycz, wysyłaj gołębie pocztowe, to czas na ostatnie zmiany i precyzyjne szlify – po nich video rusza i podbija świat. Et voilà!

Wracamy z planu, montujemy Twoje video, a Ty podglądasz efekty.

Jeśli coś Ci się nie podoba – nie zastanawiaj się – dzwoń, krzycz, wysyłaj gołębie pocztowe, to czas na ostatnie zmiany i precyzyjne szlify – po nich video rusza i podbija świat.

Et voilà!

KONTAKT

emilia@brandkick.pl

+48 512 154 171

kasia@brandkick.pl

+48 663 559 588

hajfajw@brandkick.pl

Brandkick Sp. z o.o.

Ul. Świeradowska 77,

50-559 Wrocław

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI